NovinkyChS TobrokMoje psyGalériaNáš kalendárPublikácieO plemenáchKontakt

Psy

Psy
Amarok
Sučky
Spolumajiteľ
Zapožičaní
Spomíname

 

Amarok Saint Barbarons

Naši chovní psy sú pravidelne očkovaní, odčervovaní, veterinárne sledovaní, majú všetky dôležité vyšetrenia, aj nadštandardné, majiteľ sučky dostane kópiu všetkých výsledkov. Na požiadanie pred krytím vyhotovíme spermiogram. Krytie insemináciou je možné po dohode.

Ponúkame:

Umiestnenie sučky u nás počas krytia na dlhší čas je možné po dohode, avšak len vo výbehu. Možnosť prespania pri potrebe prekrytia, u nás, prípadne v hotely. Obec Mojmírovce má krásny kašteľ - hotel, kde môžete prespať tiež. V okolí je množstvo pamiatok a miest na objavovanie. Nitra je 15minút cesty autom od nás.
Neposkytujeme psy na krytie chorých sučiek, sučiek v zlom fyzickom a psychickom stave - nepripustím znásilňovanie sučiek a nútenie k páreniu, ak je evidentné bránenie sa sučky. Rovnako na sučky s pochybným rodokmeňom.
Vyhradzujem si právo odmietnuť krytie - bez udania dôvodu.
Cena za krytie je 100€ za každé narodené šteniatko, ktoré je prihlásené na zápis do plemennej knihy. Splatná 2 mesiace po narodení.
Majiteľ chovnej sučky sa zaväzuje informovať majiteľa chovného psa o priebehu gravidity, pôrode, o šteňatách a o ich nových majiteľoch, poskytne kontakt na nového majiteľa a umožní zverejňovanie informácií.

O krytí je vystavený dokument "Dohoda o krytí", ktorú podpisujú obe strany ešte pred krytím. Jej súčasťou je výmena fotokópií dokladov o chovnosti ako suky, tak psa a vyhlásenie, že oba jedince sú vo výbornom zdravotnom stave a pripravené na párenie.
 

www.tobrok.sk